AD 8 code

Ζητείται άτομο για Υποδοχή

M.C Park Services Ltd: Ζητείται άτομο για Υποδοχή – Λάρνακα

Η εταιρεία  M.C PARK SERVICES LTD ( PARK2FLY ) ενδιαφέρεται να προσλάβει Receptionist πλήρους απασχόλησης.

Η εταιρία μας δραστηριοποιείτε στην στάθμευση για το αεροδρόμιο Λάρνακας.

Το ωράριο είναι 8ωρο σε 3  βάρδιες , πρωί, απόγευμα και βράδυ.

Καθήκοντα

  • καλωσόρισμα  πελατών,
  • κρατήσεις μέσο τηλεφώνου και computer ,
  • πληρωμές από τους πελάτες και οτιδήποτε  που έχει να κάνει με το γραφείο γενικά.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Καλή γνώση MS Office
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρουμε

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Απολαβές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών
  • ταμείο προνοίας/κοινωνική ασφάλιση

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: marios@park2fly.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο: 99623003