AD 8 code

Θέση εργασίας σε Ναυτιλιακή εταιρεία

Θέση εργασίας σε Ναυτιλιακή εταιρεία – Λεμεσός

Ναυτιλιακή εταιρεία με πολυετή πείρα στο τομέας της ναυτιλίας ζητά να εργοδοτήσει υπάλληλο ο οποίος θα διαχειρίζεται την φόρτωση και την εκφόρτωση των πλοίων που διαχειρίζεται η εταιρεία στη Λεμεσό.

Τα κύρια καθήκοντα του θα είναι:

  • Να ετοιμάζει τις λίστες φόρτωσης και εκφόρτωσης
  • Η επικοινωνία με το λιμάνι και τους διαχειριστές για την είσοδο και έξοδο των πλοίων από το λιμάνι Λεμεσού
  • Η επικοινωνία με τους καπετάνιους των πλοίων

Τα κύρια προσόντα που χρειάζεται να έχει ο υποψήφιος είναι:

  • Προϋπηρεσία στον ίδιο χώρο
  • Άριστος χειρισμός του ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση: logisticslimhr@gmail.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Μόνο οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη θα τύχουν ενημερώσεις.