AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας/ Υπάλληλος Υποδοχής

H  δικηγορική μας εταιρεία μας ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΤΔ επιθυμεί να προσλάβει άμεσα άτομο για τη θέση Γραμματέα/Υπάλληλο Υποδοχής στα γραφεία μας στην Λάρνακα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής  και αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών  (Word / Excel )
  • Οργανωτικές ικανότητες, τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Υπευθυνότητα και επαγγελματισμό
  •  Ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακές δεξιότητες και ευγένεια
  •  Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια
  •  Ικανότητα να εργάζεται υπό πίεση
  • Δίπλωμα γραμματειακών σπουδών θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν

Καθήκοντα θέσης εργασίας

  • Εξυπηρέτηση πελατών (call center)
  •  Γραμματειακές εργασίες
  •  Παρακολούθηση εκκρεμοτήτων γραφείου
  •  Οργάνωση Γραφείου

Παροχές Θέσης Εργασίας

  • Πλήρης απασχόληση – ωράριο 8π.μ.-1μ.μ + 3.00μ.μ. -6.00μ.μ
  • Πολύ καλός μηνιαίως μισθός με προοπτική αύξησης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας.
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Για αποστολή βιογραφικού σημειώματος στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@demlaw.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  ή μέσω τηλεομοιότυπου στον αριθμό 24655902.

Οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας.