AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου

Othon Ghalanos Ltd: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου – Λεμεσός

Η Εταιρεία ΟΘΩΝ ΓΑΛΑΝΟΣ ΛΤΔ ζητά να προσλάβει άτομο για το Τμήμα Λογιστηρίου στα Κεντρικά Γραφεία της στην Λεμεσό.

Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου/ Κολεγίου στα Λογιστικά ή κάτοχος διπλώματος  LCCI
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής
  • Γνώση ηλεκτρονικών Υπολογιστών (MS Office)
  • Ομαδικό πνεύμα, ευχάριστη προσωπικότητα
  • Κάτοικος Λεμεσού
Καθήκοντα
  • Καθημερινή επίβλεψη και ετοιμασία καταθέσεων
  • Έλεγχος των καταθέσεων – πωλήσεων παγκυπρίως
  • Έλεγχος λογαριασμών εκτελωνίσεων και δασμών
  • Τριμηνιαία απογραφή αποθεμάτων
  • Διεκπεραίωση άλλων καθημερινών εργασιών του Λογιστηρίου

Προσφέρουμε

  • Μικτές απολαβές από EUR 925,00 – EUR 1100,00 αναλόγως προσόντων
  • 13ο Μισθό
  • Ταμείο Προνοίας
  • Συνεχή εκπαίδευση

Οι ενδιαφερόμενοι  παρακαλούνται να αποστέλλουν το βιογραφικό τους στο Τμήμα Προσωπικού στο E MAIL: AMP@Ghalanos.com.cy      με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης.