AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Γραφείου

Procopis Pattichis Architects: Ζητείται Υπεύθυνος Γραφείου – Λευκωσία

Αρχιτεκτονικό γραφείο στη Λευκωσία, λόγω επέκτασης του κύκλου εργασιών του, ζητά να προσλάβει υπεύθυνη/ο γραφείου για πλήρη απασχόληση με ευέλικτο ωράριο.

Καθήκοντα

  • Οργάνωση γραφείου
  • Γραμματειακή υποστήριξη στον διευθυντή
  • Διαχείριση κλήσεων
  • Διαχείριση αλληλογραφίας πελατών και συνεργατών
  • Επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες
  • Διατήρηση και διαχείριση αρχείου Έργων
  • Ετοιμασία εγγράφων και επιστολών

Προσόντα

  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα και διεκπεραίωσης οδηγιών
  • Άριστη γνώση Η/Υ (Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint)
  • Πολύ καλή γνώση δακτυλογραφίας
  • Δίπλωμα γραμματειακών σπουδών ή ισότιμο προσόν
  • Προϋπηρεσία σε συναφή θέματα θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Για υποβολή αιτήσεων οι ενδιαφερόμενοι/ες, παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: ppa.architects@outlook.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  μέχρι τις 16/9/2019.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.