AD 8 code

Ζητούνται Βoηθοί Γεωτεχνικού Εργαστηρίου

Σουρμελής Γεωτεχνικά Εργαστήρια Λτδ: Ζητούνται Βoηθοί Γεωτεχνικού Εργαστηρίου – Λεμεσός

Η εταιρεία Σουρμελής Γεωτεχνικά Εργαστήρια Λτδ με έδρα τη Λεμεσό, ενδιαφέρεται να προσλάβει άτομα πλήρους απασχόλησης για βοηθούς Γεωτεχνικού Εργαστηρίου.

Καθήκοντα: Εργαστηριακές δοκιμές και έλεγχος δομικών υλικών, εντός και εκτός εργαστηρίου.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο ή δίπλωμα σε κλάδο σχετικό με τη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Σχετική εργασιακή εμπειρία στον κλάδο αυτό θα θεωρηθεί  επιπρόσθετο προσόν.

Προσφέρουμε:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση

Απολαβές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών
  • 13ος
  • κοινωνική ασφάλιση

Η εργοδότηση θα είναι άμεση.

Email Address: s.geotechnical@outlook.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”