AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

S. Stylianou Medisupplies Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

H Εταιρεία S. STYLIANOU MEDISUPPLIES LTD, αντιπρόσωπος/εισαγωγέας Ιατρικού Εξοπλισμού και Αναλωσίμων, ζητά να προσλάβει ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ, με έδρα τη Λεμεσό.

Καθήκοντα

  • Συντονισμός και έλεγχος παραγγελιών, φορτώσεων, εισαγωγών και τελική παράδοση προϊόντων στους πελάτες.
  • Τηλεφωνική επικοινωνία & εξυπηρέτηση πελατών
  • Τήρηση και έλεγχος αρχείων όπως αγορών και πωλήσεων
  • Ετοιμασία προσφορών
  • Γενικά γραμματειακά καθήκοντα για την υποστήριξη των λειτουργιών της εταιρείας και του διευθυντικού προσωπικού

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Δίπλωμα στις γραμματειακές σπουδές ή άλλο συναφή κλάδο.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 χρόνων σε αντίστοιχη θέση.
  • Κάτοικοι Λεμεσού.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και λογισμικών προγραμμάτων.
  • Ικανότητα οργάνωσης και υπευθυνότητας.
  • Δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση & τήρηση χρονοδιαγραμμάτων.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας και ομαδικότητας
  • Εργατικότητα, ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Ωράριο Εργασίας: Δευτέρα-Παρασκευή 08:00-13:00 & 15:00-18:00 (χειμώνα) & 16:00-19:00 (καλοκαίρι)

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με τίτλο: “ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ – ANERGOSJOBS.COM” στο  email hr@stylianoumedisupplies.com ή Φαξ:  25384540

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.