AD 8 code

Ζητούνται Ερευνητές/ τριες Τηλεφωνικού Κέντρου

Pulse Market Research: Ζητούνται Ερευνητές/ τριες Τηλεφωνικού Κέντρου – Λευκωσία

Η εταιρεία Pulse Market Research, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της έρευνας αγοράς, ζητά να προσλάβει άτομα για τη θέση των ερευνητών/ ερευνητριών για το Τηλεφωνικό Κέντρο στη Λευκωσία (απογευματινή ή/και πρωινή απασχόληση).

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Άριστη γνώση Eλληνικής γλώσσας
  • Καλός χειρισμός ηλεκτρονικού υπολογιστή

Καθήκοντα

  • Έρευνες
  • Χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή

Πληροφορίες για αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση callcenter@pulse.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”