AD 8 code

Ζητείται Μεταφορέας Εμπορευμάτων

Γ.Π.Μιχαηλίδης & Υιοι (Αντιπροσωπείες) Λτδ: Ζητείται Μεταφορέας Εμπορευμάτων – Λευκωσία

Η εταιρεία Γ.Π.Μιχαηλίδης & Υιοι (Αντιπροσωπείες) Λτδ, πρωτοπόρος στον τομέα της Επαγγελματικής Υγιεινής, ζητά να προσλάβει για άμεση εργοδότηση

ΜΕΤΑΦΟΡΕΑ για το ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΝΟΜΗΣ

Προσόντα

  • Επαγγελματική Άδεια οδήγησης φορτηγού
  • Κάρτα Ταχογράφου

Καθήκοντα

  • Μεταφορά-Παράδοση προϊόντων σε  πελάτες
  • Ετοιμασία στην Αποθήκη των παραγγελιών – Φόρτωση τους  & εκφόρτωση ανά πελάτη στην αποθήκη του ή στο σημείο που του υποδεικνύει η Εταιρεία σε συνεννόηση με το πελάτη
  • Παραλαβή ελαττωματικών  προϊόντων ή προϊόντων προς επιστροφή από διάφορους πελάτες και μεταφορά τους πίσω στην αποθήκη.Εισπράξεις πελατών έκδοση αποδείξεων όπου χρειαστεί

Απολαβές

Στο κατάλληλο άτομο θα προσφερθεί ανταγωνιστικός μισθός (βάση προσόντων) 13ος μισθός,  Ταμείο Προνοίας.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει  να υποβάλουν αίτηση αποστέλλοντας το βιογραφικό τους στο πιο κάτω email:

christos.koufalides@gpmagencies.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού