AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστή

Toulla Constantinou & Associates: Ζητείται Βοηθός Λογιστή – Λεμεσός

Το ελεγκτικό γραφείο Toulla Constantinou & Associates ζητεί άτομο για τη θέση βοηθού λογιστή, για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών σε βιβλία διαφόρων πελατών
  • Υπολογισμός και ετοιμασία μισθοδοσίας (PAYROLL)
  • Υπολογισμός και υποβολή δηλώσεων ΦΠΑ
  • Συμφιλίωση control λογαριασμών, τραπεζικών λογαριασμών ,ταμείου, χρεωστών και πιστωτών
  • Διεκπεραίωση άλλων καθημερινών εργασιών λογιστηρίου

Απαραίτητα προσόντα

  • Πανεπιστημιακό πτυχίο ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ή κάτοχος LCCI Higher
  •  Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας σε Λογιστικό-Ελεγκτικό γραφείο
  • Γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS OFFICE)
  • Δυναμικό και δραστήριο άτομο με οργανωτικές ικανότητες
  • Γνώση λογιστικού προγράμματος Eurosoft θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Μισθός αναλόγως προσόντων.

Ώρες εργασίας:

Δευτέρα-Πέμπτη 8:00πμ – 4:30μμ (30′ διάλλειμα)

Παρασκευή 8:00πμ – 2:00μμ

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστέλλουν το βιογραφικό τους μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση toulla.constantinou@cytanet.com.cy με θέμα: “ANERGOSJOBS.COM – Κενή Θέση Βοηθού Λογιστή»