AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Andreas S. Angelides LLC: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Το δικηγορικό Ανδρέα Σ. Αγγελίδη δ.ε.π.ε. στη Λευκωσία ζητεί άτομο για τη θέση γραμματέως για πλήρη ή μερική απασχόληση:

 Απαραίτητα προσόντα/Καθήκοντα

  • Δίπλωμα στις γραμματειακές σπουδές
  • Πολύ Καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Εξαίρετη γνώση δακτυλογραφίας
  • Οργανωτικές ικανότητες, ευφράδεια λόγου, δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση, τήρηση χρονοδιαγραμμάτων.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια.
  • Απαραίτητη προηγούμενη πείρα στην θέση γραμματέως σε δικηγορικό γραφείο
  • Γνώσεις στενογραφίας θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετο προσόν
  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Διαχείριση Τηλεφωνικού κέντρου
  • Filing

Μισθός αναλόγως προσόντων

Τα Βιογραφικά Σημειώματα μπορούν να αποστέλλονται με email στην ακόλουθη διεύθυνση:    angelideslaw@hotmail.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”