AD 8 code

Ζητείται Γραμματειακό Προσωπικό

 Plaskola Ltd: Ζητείται Γραμματειακό Προσωπικό – Λεμεσός

Η εταιρεία Plaskola παροχέας συμβουλευτικών υπηρεσιών και εκπαιδευτικών Σεμιναρίων, ζητά να προσλάβει άτομα στον τομέα οργάνωσης γραφείου και της εξυπηρέτησης πελατών για το γραφείο της στη Λεμεσό.

Απαιτούμενα Προσόντα και Εμπειρίες

  • Απολυτήριο Σχολής Μέσης Εκπαίδευσης.
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή, Word & Excel, power point,outlook & web browser.
  • Πολύ καλή επικοινωνιακή ικανότητα στο τηλέφωνο, email και διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, τόσο προφορικά όσο και γραπτά, γνώση άλλης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλιών
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια στη δουλειά και ομαδικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δραστήρια και δυναμική προσωπικότητα

Καθήκοντα

  • Η εργασία απαιτεί μόνο εσωτερική οργάνωση γραφείου
  • Εξυπηρέτηση υφισταμένων πελατών
  • Ενημέρωση νέων πιθανών πελατών για τις υπηρεσίες της εταιρείας,
  • Αποστολή ενημερωτικού υλικού,
  • Αποστολή προσφορών και follow up.

Ωφελήματα

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Πενθήμερη εργασία
  • Part time ( μόνο έμπειρο άτομο) (9:00-14:00 Δευτέρα – Παρασκευή)

Για προσωπική συνέντευξη παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας στα Ελληνικά στην ηλεκτρονική διεύθυνση: plaskola@cytanet.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” (μόνο έμπειρο η καταρτισμένο άτομο)