AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής – Λάρνακα

Ξενοδοχείο στη Λάρνακα ζητά άμεσα υπάλληλο υποδοχής.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Εξαιρετικές οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • διαχείριση παραπόνων και επίλυση προβλημάτων
  • Ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση κρατήσεων μέσω τηλεφώνου, και πρόσωπο με πρόσωπο
  • Προετοιμασία λογαριασμών και διαχείριση πληρωμών
  • αιτημάτων των πελατών
  • ολοκληρωμένων αρχείων κρατήσεων και ακυρώσεων
  • Διαχείριση παράπονων και επίλυσή προβλημάτων

Αποστείλετε το βιογραφικό σας στο ακόλουθο : agiorgosa47@gmail.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Σημείωση:
ευχαριστούμε όλους τους ενδιαφερόμενους.

Οι υποψήφιοι που θα πληρούν τα απαραίτητα προσόντα θα κληθούν σε συνέντευξη.