AD 8 code

Ζητείται Γραφέας (αγορά υπηρεσιών)

Χαράλαμπος Χαραλάμπους: Ζητείται Γραφέας (αγορά υπηρεσιών) – Λευκωσία

Ζητείται  άτομο για τη θέση Γραφέα με αγορά υπηρεσιών για 5 μήνες. Προοπτική ανανέωσης για 2+1 χρόνια. Ωράριο: 08:00 π.μ.- 15:30 μ.μ.

Καθήκοντα

  • Οργάνωση και αρχειοθέτηση εγγράφων.
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου.
  • Σύνταξη και αποστολή σημειωμάτων/επιστολών.
  • Οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα του ανατεθούν.

Προσόντα

  • Απολυτήριο αναγνωρισμένης Σχολής Μέσης Εκπαίδευσης.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία και ευθυκρισία.
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Διετής πείρα σε γραφειακά ή/και λογιστικά καθήκοντα αποτελεί πλεονέκτημα.

Μισθός αναλόγως προσόντων.

Παρακαλούμε όπως οι ενδιαφερόμενοι/ες αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση employmentcyprus1@gmail.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.