AD 8 code

Ζητείται Γραμματειακό Προσωπικό σε ιατρείο

Ζητείται Γραμματειακό Προσωπικό σε ιατρείο – Λευκωσία

Ιατρείο στην Π. Δευτερά ζητά να προσλάβει γραμματειακό προσωπικό για πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης.
  • Προγραμματισμός ραντεβού εξεταζομένων.
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων.
  • Διαχείριση συστήματος ΓεΣΥ.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Ευχάριστη παρουσία με άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Ευγενική προσωπικότητα με επαγγελματισμό και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ικανότητα διεκπεραίωσης εργασιών σε ένα δυναμικό περιβάλλον.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Κάτοχος Πανεπιστημιακού Διπλώματος ή Διπλώματος Γραμματειακών Σπουδών.

Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να είναι σε θέση να εργάζονται στο ωράριο εργασίας του ιατρείου (Δευτέρα – Παρασκευή: 8:30-13:30, 15:15-19:30 & Πέμπτη 8:30-13:30)

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο gpcareerscy@gmail.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι την Παρασκευή 2 Αυγούστου 2019.