AD 8 code

Ζητείται Κλητήρας

synlab Cyprus – Medilab Ltd: Ζητείται Κλητήρας – Λευκωσία

Καθήκοντα θέσης

  • Μεταφορά δειγμάτων και αποτελεσμάτων εντός Λευκωσίας με μοτόρα.
  • Διεκπεραίωση άλλων εξωτερικών υποχρεώσεων της εταιρίας πχ. πληρωμών.

Προφίλ επιτυχόντα υποψήφιου

  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση.
  • Να γνωρίζει καλά τους δρόμους της Λευκωσίας.
  • Να έχει άδεια οδήγησης μοτόρας μικρού κυβισμού και αυτοκινήτου.

Ποιοι είμαστε και τι προσφέρουμε: Οι απολαβές θα συνάδουν με τα προσόντα και την εμπειρία του υποψηφίου.

Λίγα λόγια για το ποιοι είμαστε: Η synlab είναι η νούμερο ένα πάροχος εταιρία εργαστηριακών αναλύσεων στην Ευρώπη με περισσότερους από 19,000 υπαλλήλους, 500 εκατομμύρια εξετάσεις ετησίως και 531 εργαστήρια σε 40 χώρες & 4 ηπείρους.

Παρακαλώ όπως μας αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με email στο valentina.karatzou@synlab.com με θέμα MESSENGER_JULY19. Η προθεσμία υποβολής λήγει στις 31 Ιουλίου 2019.

www.synlab.com