AD 8 code

Leptos Group: Θέση Εργασίας

Leptos Group: Θέση Εργασίας – Πάφος

Λειτουργός Τμήματος Αγορών

Ο Όμιλος Εταιρειών Λεπτός, ηγετική δύναμη στην Κυπριακή οικονομία για περισσότερο από 55 χρόνια, έχει πολλαπλή παρουσία στο χώρο της ανάπτυξης  γης, των κατασκευών, του ξενοδοχειακού τομέα, της διαχείρισης περιουσιών, του ταξιδιωτικού και τουριστικού τομέα, των ασφαλειών, της υγείας κα της εκπαίδευσης.

Καθήκοντα

  • Αναφέρεται στον Διευθυντή Αγορών Ομίλου
  • Διεξαγωγή έρευνας αγοράς για την εξεύρεση προϊόντων ψηλών προδιαγραφών και αξιολόγηση προμηθευτών ως προς την καλύτερη αξία, χρονοδιάγραμμα παράδοσης και ποιότητα.
  • Διαπραγμάτευση τιμών, σύναψη συμβολαίων και διεκπεραίωση παραγγελιών
  • Άλλα σχετικά καθήκοντα που θα του ανατίθενται από τον Διευθυντή Τμ. Αγορών.