AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου

Α.Τρουλλη&ΣΙΑ Λτδ: Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου – Λάρνακα

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Ομαλή λειτουργία του φαρμακείου
  • Εναρμόνιση με το σύστημα ΓΕΣΥ
  • Παραλαβή, έλεγχος και ταξινόμηση προϊόντων
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου
  • Εξυπηρέτηση πελατών και εισήγηση κατάλληλων προϊόντων (καλλυντικών και άλλων προϊόντων)
  • Εφαρμογή κανόνων υγιεινής στο χώρο του φαρμακείου
  • Παρακολούθηση ημερομηνίας λήξεως προϊόντων

Απαραίτητα προσόντα

  • Δίπλωμα βοηθού φαρμακοποιού, αισθητικής ή νοσηλευτικής
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητα προώθησης προϊόντων
  • Προϋπηρεσία σε φαρμακείο