AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

P.C.S. Cleaning Services Cyprus Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η Εταιρεία P.C.SCLEANING SERVICES CYPRUS LIMITED, η οποία εξειδικεύεται στον τομέα παροχής υπηρεσιών επαγγελματικού καθαρισμού ζητά να προσλάβει για άμεση εργοδότηση:

Γραμματέα (Λευκωσία)

Καθήκοντα:

  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Επικοινωνία με πελάτες, προσωπικό και συνεργάτες
  • Τιμολόγηση και προσφορές
  • Άλλες γραφειακές ανάγκες που μπορεί να προκύψουν

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα Γραμματειακών Σπουδών ή Πτυχίο σε σχετικούς τομείς