AD 8 code

Vassos Eliades Ltd: Θέση Εργασίας

Vassos Eliades Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Βοηθός Λογιστηρίου

Καθήκοντα

  • Καθημερινή καταχώρηση τιμολογίων και άλλων λογιστικών εγγραφών.
  • Παρακολούθηση τραπεζικών κινήσεων.
  • Συμφιλίωση χρεωστών / πιστωτών.
  • Μηνιαία έκδοση αποτελεσμάτων.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Γνώσεις Λογιστικής (Βασικές)
  • Γνώσεις Η/Υ (Microsoft Windows, Word, Excel)
  • Γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστος, ευγενικός και εργατικός χαρακτήρας
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Απολαβές

Μισθός, 13ος μισθός, Ιατροφαρμακευτική Περίθαλψη, Ταμείο Προνοίας.

Applications

Οι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό σημείωμα τους με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στο careers@vel.com.cy αναγράφοντας ‘Βοηθός Λογιστηρίου – ANERGOSJOBS.COM’ στο θέμα.