AD 8 code

ACS Courier: Θέσεις Εργασίας

ACS Courier: Λειτουργοί Εξυπηρέτησης Πελατών – Λευκωσία

Ζητούνται Λειτουργοί Εξυπηρέτησης Πελατών για πλήρη απασχόληση (07:45-19:00 σε 8ωρες βάρδιες) και για μερική απασχόληση (15:30-19:30), για τα καταστήματα μας στην επαρχία Λευκωσίας.
Απαραίτητα Προσόντα
  • Προηγούμενη πείρα τουλάχιστον 2 χρόνια
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Πτυχίο Κολεγίου ή Πανεπιστημίου θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
Καθήκοντα
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Παροχές

Προσφέρονται απολαβές αναλόγως προσόντων, ταμείο προνοίας, σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης, διαρκής επιμόρφωση, ευχάριστο σύγχρονο περιβάλλον.
Αιτήσεις
Όλοι/ες οι ενδιαφερόμενοι/νες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@acscyprus.com σημειώνοντας στο θέμα τον κωδικό της θέσης CR0345 για πλήρη απασχόληση και CR0348 για μερική απασχόληση.