AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου

Clappas Trading House Ltd: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου – Λευκωσία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση λογιστικής επιπέδου Intermediate / Higher
  • Πολύ καλή γνώση του Microsoft Office
  • Γνώση του μηχανογραφημένου λογισμικού προγράμματος SAP θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Δυναμικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια.

Καθήκοντα-Ευθύνες

  • Γενικά καθήκοντα λογιστηρίου – Προηγούμενη πείρα απαραίτητη.
  • Διαχείριση του λογιστικού συστήματος της εταιρείας
  • Αρχειοθέτηση και ταξινόμηση εγγράφων της εταιρείας.
  • Εκτέλεση οποιονδήποτε άλλων καθηκόντων από τους προϊσταμένους

Όλες οι αιτήσειs να σταλούν στο email contactus@clappas.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.