AD 8 code

Ζητείται Διαχειριστής/τρια γραφείου (Office Administrator)

Gesolar Cyprus Ltd: Ζητείται Διαχειριστής/τρια γραφείου (Office Administrator) – Λευκωσία

Καθήκοντα εργασίας

  • Επικοινωνεί και επισκέπτεται αρμόδιες υπηρεσίες
  • Διαχειρίζεται αλληλογραφία, απαντώντας σε μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και ταξινομώντας αλληλογραφία
  • Διαχειρίζεται χώρο υποδοχής και φροντίζει τους επισκέπτες
  • Απαντά σε τηλεφωνήματα, εξυπηρετεί πελάτες και μεταφέρει τηλέφωνα/μηνύματα ανάλογα με τις ανάγκες
  • Ετοιμάζει, μορφοποιεί και εκτυπώνει έγγραφα, αιτήσεις και τα σχετικά
  • Συντονίζει γραφείο και αποθήκης
  • Διατηρεί τους καταλόγους αποθεμάτων και παραγγέλνει τα αναλώσιμα γραφείου ανάλογα με τις ανάγκες
  • Αλληλεπίδραση με διευθυντές και διεκπεραιώνει τα αιτήματά τους
  • Δημιουργεί ατζέντες και παίρνει σημειώσεις συνάντησης
  • Βοηθά σε παραγγελίες αγοράς και τιμολόγηση
  • Διαχειρίζεται δεδομένα εξερχόμενων μηνυμάτων και καταγράφει ειδικές παραδόσεις
  • Μπορεί να φροντίσει τις λειτουργίες ιστότοπου και τα προφίλ κοινωνικών μέσων
  • Χειρισμός λογισμικού διαχείρισης πελατών
  • Εξωτερικές εργασίες που πιθανόν να ζητηθούν

Δεξιότητες και απαιτούμενα προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία διαχείρισης γραφείου
  • Ισχυρή προσοχή στην λεπτομέρεια.
  • Δυνατότητα εργασίας χωρίς εποπτεία.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαχείρισης χρόνου.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών.
  • Τεχνικές δεξιότητες, συμπεριλαμβανομένης της επάρκειας με τα προγράμματα του Microsoft Office.
  • Βασικές γνώσεις λογιστικής
  • Ισχυρή ιεράρχηση και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ικανότητα χειρισμού εμπιστευτικών πληροφοριών.
  • Ισχυρή ικανότητα διατήρησης αρχείων.
  • Ικανότητα πολλαπλής εκτέλεσης εργασιών

Αμοιβή

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με την κα Ελένη Σταυρινίδου στο τηλέφωνο 77777009 ή να αποστείλουν άμεσα το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@gesolarcyprus.com     με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”. Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.