AD 8 code

Ζητείται Νοσηλευτής/ Νοσηλεύτρια

ALPHA EVRESIS Diagnostic Center Ltd: Ζητείται Νοσηλευτής/ Νοσηλεύτρια – Λευκωσία

Το Διαγνωστικό Κέντρο ΑΛΦΑ ΕΥΡΕΣΙΣ Λτδ, μέλος του Ομίλου εταιριών υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ, με ηγετική θέση στο χώρο της Υγείας, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής του αναζητά να προσλάβει νοσηλευτικό προσωπικό.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ

(Κωδ. ΝΟΣΗΛ0719) – (FT-Full time / PT-Part time)

Καθήκοντα

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση εξεταζόμενων
  • Λήψη και καταχώρηση ψηφιακά ιατρικού ιστορικού
  • Διεκπεραίωση ιατρικών παραπεμπτικών και παραπεμπτικών ΓΕΣΥ
  • Λήψη και διαχείριση βιολογικών δειγμάτων
  • Καταχώρηση και αποστολή γνωματεύσεων
  • Λήψη ιστορικού για μαγνητικές και αξονικές τομογραφίες

Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες:

  • Πτυχίο νοσηλευτικής
  • Εγγραφή στο Μητρώο Νοσηλευτών
  • Άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος
  • Καλή γνώση λήψης αίματος
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών γραφείου
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες μαζί με δυναμικές ικανότητες επίλυσης προβλημάτων

Πρόσθετα προσόντα που θα συνεκτιμηθούν

  • Προϋπηρεσία σε μονάδα παροχής υπηρεσιών υγείας, όπως διαγνωστικό κέντρο, νοσηλευτικό ή κλινικό εργαστήριο, ή άλλο

Προσφέρονται:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών & παροχών
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα μεγάλο όμιλο

Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: careers@evresisdiagnostic.com με αναφορά είδους εργασίας (FT ή PT) που σας ενδιαφέρει.

Η προθεσμία υποβολής λήγει στις 05 Ιουλίου 2019