AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

United Catering Equipment Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λεμεσός

Η M&C United Catering Equipment Ltd με έδρα την Λεμεσό ζητά να προσλάβει υπάλληλο αποθηκάριο με τα ακόλουθα προσόντα:

  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Γνώση χειρισμού Fork Lift
  • Πολύ Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης
  • Απολυτήριο Λυκείου

Καθήκοντα:

  • Οργάνωση και συντονισμός εργασιών (παραλαβές εισαγωγών, προετοιμασία παραγγελιών, οργάνωση αποθήκης κλπ.)
  • Καταχώρηση των παραλαβών και έλεγχος ότι το φυσικό απόθεμα συμφωνεί με το σύστημα λογισμικού της Εταιρείας
  • Εργάζεται πάντα με το πνεύμα ομαδικότητας και αναλαμβάνει επιπρόσθετα καθήκοντα που του ανατίθενται όσο αφορά την διεκπεραίωση και παραλαβή/παράδοση παραγγελιών.
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο theodosis@united-ces.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”