AD 8 code

Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός

Μ.Παπαπέτρου Λτδ: Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός – Λευκωσία

Η Εταιρία Μ.Παπαπέτρου Λτδ ζητά να προσλάβει άτομο δραστήριο για τα γραφεία της στην Λευκωσία – Γραμματειακός Λειτουργός.

Καθήκοντα

  • Οργάνωση και γραμματειακή υποστήριξη της εταιρίας
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Λήψη παραγγελιών, τιμολόγηση, ετοιμασία προσφορών
  • Επικοινωνία, συνεργασία, συντονισμός με αποθήκη και πωλητές

Απαιτούμενα προσόντα

  • Δίπλωμα γραμματειακών σπουδών, Διοίκηση επιχειρήσεων η άλλου συναφούς κλάδου
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Δυνατότητα να εργάζεται ομαδικά και ατομικά

Πενθήμερος εργασία / 13ος μισθός

Οι ενδιαφερόμενοι να στέλνουν βιογραφικό σημείωμα μέχρι 19/7/2019 στο papapetrou@primetel.com.cy με τίτλο:”anergosjobs.com”