AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Manserco Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

Η εταιρεία MANSERCO LTD ζητά για άμεση πρόσληψη Γραμματέα.

Οι υποψήφιες πρέπει να διαθέτουν τα πιο κάτω προσόντα

  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις λογιστικής
  • Υπεύθυνο άτομο με ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων

Καθήκοντα:

  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Σύνταξη επιστολών
  • Αρχειοθέτηση
  • Διαχείριση Αλληλογραφίας και Τηλεφωνικού κέντρου
  • Λογιστική υποστήριξη.

Οι ενδιαφερόμενες μπορούν να αποστέλλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα στην ηλεκτρονική διεύθυνση tax@mansercoltd.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι τις 10/07/2019.

MANSERCO LTD requests for direct recruitment of a Secretary

Candidates must have the following qualifications:

  • Excellent knowledge of computers
  • Fluent in Greek and English language
  • Basic knowledge of accounting
  • Responsible person with a pleasant and communicative personality
  • Ability to work under pressure and maintain timetables

Duties:

  • General secretarial support
  • Filing
  • Manage Mail and Call Centre
  • Accounting support.

Those interested can send their CV to tax@mansercoltd.com until 10/07/2019.