AD 8 code

Lasercharge Ltd: Θέση Εργασίας

Lasercharge Ltd: Ζητείται Sales Executive – Λευκωσία

Η εταιρεία μας που δραστηριοποιείται στον τομέα της τεχνολογίας και πληροφορικής δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη προσοντούχου sales executive στη Λευκωσία.

Καθήκοντα:
• Τμήμα πωλήσεων για προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών πληροφορικής σε επιχειρηματικούς πελάτες

Προσόντα:
• Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης στο τομέα πωλήσεων
• Γνώσεις Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
• Γνώσεις Microsoft Office (word-excel-outlook)
• Εμπειρία στο τομέα διαχείρισης επιχειρηματικών πελατών

Ωφελήματα:
• Μισθός αναλόγως προσόντων
• Φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Πενθήμερη εργασία
• Ταμείο προνοίας
• Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη

Βιογραφικά να αποστέλλονται στη ηλεκτρονική διεύθυνση e.antoniou@lasercharge.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”