AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος/η Αποθήκης

Crona Construction: Υπεύθυνος/η Αποθήκης – Λεμεσός

Κύρια Καθήκοντα

  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Έλεγχος, διαχωρισμός και ταξινόμηση εμπορευμάτων
  • Διατήρηση των εμπορευμάτων και της αποθήκης σε καθαρή και ταξινομημένη κατάσταση
  • Συγκρότηση παραγγελιών για τους πωλητές

Απαραίτητα προσόντα

  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης forklisft
  • Προηγούμενη πείρα 2 χρόνια
  • Οργάνωση Παραγγελιών
  • Ενδο-εταιρικός εφοδιασμός αποθήκης
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Γνώση Προγραμμάτων SAP & SoftOne επιπρόσθετο προσόν
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

Πολύ καλοί όροι εργασίας σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον.

Μισθός αναλόγως προσόντων.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο admin@cronagroup.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”  στην κ. Αντρη Μελέκου.