AD 8 code

Ζητείται Εργάτης/ Εργάτρια Εργαστηρίου

Athinodorou Group: Ζητείται Εργάτης/ Εργάτρια Εργαστηρίου – Λεμεσός

Ο Όμιλος Εταιριών Athinodorou ζητά να προσλάβει εργάτη/εργάτρια εργαστηρίου για την εταιρεία  Athinodorou & Poulas Super Beton Ltd που δραστηριοποιείται στον τομέα παραγωγής και διάθεσης έτοιμου σκυροδέματος, με έδρα την Λεμεσό(Παρεκκλησιά).

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Να διεκπεραιώνει τη διαδικασία δειγματοληψίας και θραύσης κύβων σύμφωνα με την διαδικασία που εφαρμόζει η εταιρεία.
  • Να καταχωρεί τις μετρήσεις σε υπολογιστή.
  • Οποιαδήποτε αλλά καθήκοντα του ανατεθούν συναφή με τη θέση.

Προσόντα

  • Απολυτήριο μέσης ή τεχνικής εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών υπολογιστών (Excell, Word, Internet, Outlook)
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα

Οι αιτούντες/τριες πρέπει να στείλουν τα βιογραφικά τους στο christodoulos_nikolaou@athinodoroubeton.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” πριν από τις 30 Ιουνίου 2019.