AD 8 code

Ζητούνται Αρχιτέκτονες

Vakis Associates: Ζητούνται Αρχιτέκτονες – Λεμεσός

Το αρχιτεκτονικό γραφείο VAKIS ASSOCIATES architects & designers επιθυμεί να προσλάβει αρχιτέκτονες για πλήρη απασχόληση με τα ακόλουθα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση προγράμματος Autocad 2d
  • Πολύ καλή γνώση σε θέματα και κανονισμούς Πολεοδομικής Άδειας και Άδειας Οικοδομής.
  • Καλή γνώση σε σχεδίαση λεπτομερειών για δημιουργία κατασκευαστικών σχεδίων.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία: τουλάχιστον 2 ετών.

Καθήκοντα

  • Προετοιμασία και σχεδίαση αρχιτεκτονικών σχεδίων με πρόγραμμα Autocad 2D
  • Τρισδιάστατη σχεδίαση και παραγωγής τρισδιάστατων απεικονίσεων.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να στείλουν το βιογραφικό τους μαζί με δείγμα της δουλειάς τους CV & Portfolio PDF στο email: vakisassociates@cytanet.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”