AD 8 code

Cyprus Trading Corporation Plc: Θέσεις Εργασίας

Cyprus Trading Corporation Plc: Sales Advisors – Λεμεσός και Παραλίμνι

Η Cassandra Trading Ltd, θυγατρική της δημόσιας εταιρείας Cyprus Trading Corporation Plc, που ασχολείται με την εισαγωγή και διανομή των καπνικών προϊόντων της Philip Morris International, λόγω της αύξησης των δραστηριοτήτων της, ζητά στελέχη σε για την πλήρωση της θέσης των Sales Advisors σε Λεμεσό και Παραλίμνι.

Εργασία στο δίκτυο καταστημάτων Λιανικής της Εταιρείας, εστιάζοντας στην καινοτομία και στην άρτια εξυπηρέτηση των πελατών.

Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Ενημέρωση δυνητικών πελατών, επίδειξη και πώληση του προϊόντος
  • Ανάπτυξη και αξιοποίηση δικτύου επαφών με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων
  • Προτάσεις βελτιστοποίησης ενεργειών προώθησης

Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών
  • Ομαδικό πνεύμα και πάθος για την επίτευξη των αποτελεσμάτων
  • Ακεραιότητα και υπευθυνότητα

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα μέσω της ιστοσελίδας www.ctcgroup.com/careers μέχρι τις 25 Ιουνίου 2019, δηλώνοντας το όνομα της θέσης.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.