AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Kyrima Trading Ltd: Ζητείται Αποθηκάριος – Λεμεσός

Η Εταιρεία KYRIMA ασχολείται με το χονδρικό και λιανικό εμπόριο LED φωτισμού με καταστήματα στη Λεμεσό και Πάφο ζητά για άμεση πρόσληψη, αποθηκάριο για το κατάστημα της στη Λεμεσό

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Παραλαβή εμπορευμάτων.
  • Εκφόρτωση εμπορευμάτων.
  • Έλεγχος, διαχωρισμός και ταξινόμηση εμπορευμάτων.
  • Διατήρηση των εμπορευμάτων και της αποθήκης σε καθαρή και ταξινομημένη κατάσταση.
  • Συμμετοχή στη λήψη αποφάσεων για αγορές και στην επεξεργασία αγορών.

Ελάχιστα απαιτούμενα προσόντα

  • Βασική γνώση υλικών φωτισμού
  • Πτυχίο μέσης εκπαίδευσης
  • Άριστη Γνώση Ελληνικής και καλή Αγγλικής Γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών