AD 8 code

Pop Life Supermarkets: Θέση Εργασίας

Pop Life Supermarkets: Ζητείται Βοηθός Υπεύθυνος/ Υπεύθυνη Υπεραγοράς – Λευκωσία

Η POP LIFE SUPERMARKETS ζητά Βοηθό Υπεύθυνο / Υπεύθυνη Υπεραγοράς για την Υπεραγορά της στην Επαρχία Λευκωσίας στη Λεωφόρο Κέννεντυ.

Αρμοδιότητες

  • Διασφάλιση ομαλής λειτουργίας του καταστήματος σύμφωνα με τις προδιαγραφές και τις πολιτικές της εταιρείας,
  • Επίτευξη των στόχων του καταστήματος,
  • Αποτελεσματική διαχείριση του ανθρώπινου δυναμικού του καταστήματος,
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού.
  • Παραγγελίες και διαχείριση αποθεμάτων
  • Διαχείριση προϊόντων φυλλαδίου και προσφορών

Απαραίτητα προσόντα

  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών ως Υποδιευθυντής ή Υπεύθυνος Τμήματος Υπεραγοράς
  • Ικανότητα διοίκησης ομάδας υφισταμένων
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγματεύσεων
  • Πειθαρχημένη σκέψη και οργανωτικό πνεύμα
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Ευελιξία μετακίνησης σε άλλο κατάστημα για ορισμένο χρονικό διάστημα
  • Προηγούμενη εμπειρία με επαγγελματικά προγράμματα όπως Microsoft Outlook και Microsoft Excel.

Προσφέρονται

  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση

Μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας ηλεκτρονικά στη διεύθυνση hrm@poplife.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” ή στο φάξ 22445584.