AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Υποστήριξης Πωλήσεων

Hadjiyiannis Ltd: Ζητείται Λειτουργός Υποστήριξης Πωλήσεων – Λεμεσός

Αν θέλεις να ενταχθείς σε μια ομάδα όπου οι άνθρωποί της την έχουν αναδείξει ως «Εργοδότη Προτίμησης 2022-2023» μέσα από την έρευνα του ανεξάρτητου οργανισμού «Great Place to Work», τότε σε περιμένουμε! Αναζητούμε Λειτουργό Υποστήριξης Πωλήσεων.

Α. Καθήκοντα / Υπευθυνότητες:

  1. Λήψη, καταγραφή και διεκπεραίωση παραγγελιών.
  2. Διαχείριση προσφορών: προδιαγραφές-αποστολή μέχρι «κλείσιμο» προσφορών.
  3. Εισαγωγή νέων πελατών – Διαχείριση CRM
  4. Ετοιμασία παρουσιάσεων – Sales presenters
  5. Τηλεφωνική και διαδικτυακή υποστήριξη πελατών
  6. Άνοιγμα νέων λογαριασμών πελατών στο σύστημα είτε για προσφορές είτε για τιμολογήσεις τοις μετρητοίς.

Β. Προσόντα:

  • Δίπλωμα Κολλεγίου ή Πτυχίο Πανεπιστημίου
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Άδεια οδήγησης
  • Διαπραγματευτική ικανότητα, πειστικότητα στο λόγο
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, συνεργασία, τιμιότητα και επαγγελματισμός
  • Συναφής 3ης εμπειρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Προσφέρονται:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών (13ος μισθός, επενδυτικό ασφαλιστικό πλάνο)
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές ανέλιξης

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν απόλυτης εχεμύθειας και αφού αξιολογηθούν, θα γίνει επικοινωνία με τα άτομα που πληρούν τα προσόντα, για διευθέτηση συνέντευξης.

Μπορείς να στείλεις το βιογραφικό σου στη διεύθυνση: hr@hadjiyiannis.com.cy με θέμα: “anergosjobs.com”. Γιατί η αριστεία, η ευτυχία και η ευημερία είναι μέρος της κουλτούρας του TROPOS® μας.