AD 8 code

Ζητείται Πωλητής/ Πωλήτρια

Ζητείται Πωλητής/τρια στο La Patisserie Panayiotis Ice Cream Boutique στην Έγκωμη

Εάν το χαμόγελο σου είναι ένα από τα προσόντα σου, έχεις όρεξη για δουλειά και θέλεις να εργαστείς σε ένα ευχάριστο περιβάλλον, τότε θέλουμε να σε γνωρίσουμε!!!

Ο όμιλος P & P Ιce Cream ζητά για άμεση πρόσληψη:

Πωλητή/τρια στο La Patisserie Panayiotis Ice Cream Boutique στην Έγκωμη

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άπταιστα Ελληνικά και πολύ καλά Αγγλικά.
  • 1 χρόνο προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση
  • Ικανότητα λειτουργίας & δράσης σε ομάδα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ευφράδεια λόγου

Καθήκοντα:

  • Ανταποκρίνεται στις ανάγκες του πελάτη παρέχοντας του εξαιρετική εξυπηρέτηση
  • Ενημερώνει για τα προϊόντα και συμβάλει στην προώθηση τους
  • Λειτουργία ταμείου και εκτέλεση παραγγελιών

Πρωινή βάρδια (07:00 – 15:00), Απογευματινή βάρδια (15:00 – 23:00). Πενθήμερη εργασία (2 ρεπό μέσα στην εβδομάδα).

Πολύ καλοί όροι εργασίας, μόνιμη απασχόληση, 13ο Μισθό, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, Ταμείο Προνοίας, Ιατροφαρμακευτική Περίθαλψη.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε και στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού :

τηλ.    22 44 55 66

fax.    22 83 57 40

e-mail: hr@pandpicecream.com