AD 8 code

Electroline Ltd: Θέση Εργασίας

Electroline Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η Εταιρεία ELECTROLINE LTD μέλος του Ομίλου ALPAN GROUP, η οποία ειδικεύεται στις πωλήσεις ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών στην Κύπρο ζητά για άμεση πρόσληψη Λειτουργού Εμπορικού Τμήματος στην επαρχία Λευκωσίας.

Καθήκοντα θέσης

  • Ορθή Διαχείριση των προϊόντων
  • Αύξηση των πωλήσεων
  • Συστηματική αξιολόγηση προμηθευτών
  • Διασφάλιση ελέγχου ποιότητας κατά την παραλαβή και διακίνηση προϊόντων
  • Καθορισμός και τήρηση εφαρμογής τιμολογιακής πολιτικής
  • Συμμετοχή στο σχεδιασμό και εφαρμογή πολιτικής Μάρκετινγκ
  • Εντοπισμός νέων ευκαιριών πώλησης
  • Εφαρμογή προωθητικών ενεργειών στην αγορά
  • Παρακολούθηση αγοράς και ανταγωνισμού
  • Δημιουργία και συντήρηση καλών σχέσεων με πελάτες/προμηθευτές
  • Διασφάλιση αξιών του ονόματος (Brand Management)
  • Παροχή άρτιας υποστήριξης στα καταστήματα
  • Συνεχής επικοινωνία/συνεργασία με όλα τα τμήματα της εταιρείας
  • Συμμετοχή σε συνέδρια / εκθέσεις

Απαιτούμενα προσόντα

  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Απόφοιτος Πανεπιστημίου στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή σε άλλο συναφή κλάδο

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • 13ο μισθό

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση recruitment@electroline.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”Υποβολή αιτήσεων μέχρι 08 Σεπτεμβρίου 2019. Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.