AD 8 code

Σ.Υ.Κ. Άνεμος Υπεραγορές Λτδ: Θέση Εργασίας

Σ.Υ.Κ. Άνεμος Υπεραγορές Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Λειτουργός στο Τμήμα Αγορών

Η Σ.Υ.Κ. Άνεμος Υπεραγορές Λτδ (Όμιλος Υπεραγορών ΜΑΣ) με έδρα τη Λευκωσία και παρουσία πέραν των 25 ετών στον τομέα του λιανικού εμπορίου, δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση της πιο πάνω θέσης:

Καθήκοντα και ευθύνες

  • Τήρηση διαδικασιών έγκρισης προσφορών (λήψη προσφορών, αξιολόγηση προσφορών, έγκριση προσφορών κ.λπ.)
  • Διαπραγμάτευση και παρακολούθηση συμφωνιών αγορών προσφορών φυλλαδίου και μακροχρόνιων προσφορών.
  • Συμμετοχή στην κατάρτιση και υλοποίηση της Εμπορικής Πολιτικής και προώθησης προϊόντων προσφορών.
  • Συμμετοχή στη διεύρυνση της γκάμας των προϊόντων που προωθούνται στις υπεραγορές.
  • Έρευνα αγοράς και παρακολούθηση των επιχειρηματικών εξελίξεων στο χώρο του λιανικού εμπορίου.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο Πανεπιστημιακού η Κολλεγίου επιπέδου στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, Μάρκετινγκ ή άλλο συναφή κλάδο.
  • 1 χρόνο επαγγελματικής εμπειρίας τουλάχιστον.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος).
  • Καλή γνώση προγραμμάτων Microsoft Office (Word, Excel)
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Άριστες διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες.
  • Κριτική και αναλυτική σκέψη.
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, οργανωτικότητα και υψηλό πνεύμα συνεργασίας
  • Επιμονή και υπομονή για την επίτευξη στόχων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (άντρες)
  • Κάτοχος/η μεταφορικού μέσου
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Απολαβές & Ωφελήματα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται όπως υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην Κυρία Κωνσταντίνα Βιολάρι, στο email frontdesk@mascy.net μέχρι τις 15/11/2022.

‘Όλα τα βιογραφικά θα αντιμετωπιστούν με εμπιστευτικότητα.

Η εταιρεία θα ανταποκριθεί μόνο προς του ενδιαφερόμενους οι οποίοι θα κληθούν για προσωπική συνέντευξη.