AD 8 code

Ζητείται Τεχνολόγος Κλινικού Εργαστηρίου

ΕΤΚΑ Lab: Ζητείται Τεχνολόγος Κλινικού Εργαστηρίου – Λεμεσός

Το κλινικό εργαστήριο ΕΤΚΑ Lab στη Λεμεσό ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο για τη θέση του Τεχνολόγου Κλινικού Εργαστηρίου για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα προσόντα:
· Κάτοχος Πτυχίου Τεχνολογίας Ιατρικών Εργαστηρίων ή συναφούς κλάδους (Βιοχημεία, Μικροβιολογία, κτλ.)
· Πολύ καλή γνώση αιμοληψίας
· Καλή χρήση υπολογιστών
· Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
· Ευχάριστη προσωπικότητα, πνεύμα ομαδικότητας και επαγγελματισμός

Καθήκοντα:
· Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών
· Διαχείριση λογισμικού ΓΕΣΥ
· Αιμοληψίες
· Λήψη και διαχείριση βιολογικών δειγμάτων
· Εκτέλεση αναλύσεων με εργαστηριακό εξοπλισμό

Προσφέρουμε:
Ελκυστικό πακέτο απολαβών το οποίο περιλαμβάνει Ταμείο Προνοίας, 13ο και μισό 14ο μισθό και κλίμακες μισθοδοσίας.

Για αιτήσεις παρακαλώ όπως αποσταλεί βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση : etkalab@cytanet.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 9:05pm on Sunday April 28th, 2024