AD 8 code

Gevorest: Θέσεις εργασίας

Gevorest: Θέσεις εργασίας – Λεμεσός

1.  Operations and Logistics Coordinator – Λεμεσός

Βασική ευθύνη:

Ο προγραμματισμός, η οργάνωση και ο έλεγχος παραγωγής και συστημάτων αποθήκης, αναπλήρωσης αποθεμάτων και διανομής. Η ροή προϊόντων, υλικών και πληροφόρησης είναι κρίσιμο στοιχείο όλων των συστημάτων. Σκοπός είναι η απρόσκοπτη και αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών της εταιρείας.

Καθήκοντα

  • Σχεδιασμός, διαχείριση και συντονισμός διαδικασιών των τμημάτων διανομής, αποθήκης, αγορών και παραγωγής σε συνεργασία με τους υπεύθυνους των πιο πάνω τμημάτων
  • Έλεγχος προϋπολογισμού των τμημάτων υπό την ευθύνη του
  • Παρακολούθηση και διαχείριση αποθεμάτων της εταιρείας
  • Δημιουργία συστημάτων αναπλήρωσης αποθεμάτων
  • Διαχείριση συστήματος διανομής και επιπέδων εξυπηρέτησης
  • Διαχείριση και συντήρηση μηχανημάτων, εξοπλισμού και οχημάτων
  • Επικοινωνία και διαπραγμάτευση με προμηθευτές και συνεργάτες
  • Έλεγχος ποιότητας προϊόντων και υπηρεσιών
  • Υπεύθυνος για τήρηση των πρωτοκόλων ασφάλειας και υγείας των τμημάτων
  • Συντονισμός και συνεργασία με άλλα τμήματα της εταιρείας (όπως τμήματα Πωλήσεων, Marketing, R&D)

Προσόντα

  • Πτυχίο σε συναφή κλάδο (Operations/Logistics) είναι απαραίτητο
  • Άπταιστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • 2-3 χρόνια εμπειρία
  • Διοικητικές, οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Χρήση και αξιοποίηση ηλεκτρονικών συστημάτων τύπου ERP, WMS και Ms Office

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ικανοποιητικό πακέτο απολαβών
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη

Αποστολή βιογραφικών στο christos@gevorest.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

2.  Marketing Officer

Τα προϊόντα / υπηρεσίες, οι τιμές, η προώθηση και τα κανάλια διάθεσης της επιχείρησης είναι θέματα ζωτικής και πρωταρχικής σημασίας.

Καθήκοντα:

  • Ετοιμάζει έγκαιρα και υλοποιεί το ετήσιο πρόγραμμα και προϋπολογισμό του τμήματος marketing
  • Συμμετέχει στην ομάδα σχεδιασμού και υλοποίησης του ετήσιου προϋπολογισμού και προβλέψεων πωλήσεων της επιχείρησης.
  • Αναλύει ποιοτικά και ποσοτικά στατιστικά δεδομένα
  • Συμμετέχει στην ομάδα οργάνωσης προωθητικών και διαφημιστικών προγραμμάτων
  • Οργανώνει ποσοτικές και ποιοτικές έρευνες αγοράς
  • Παρακολουθεί τις εξελίξεις του τομέα σε κυπριακό και παγκόσμιο επίπεδο

Προσόντα:

  • Πτυχίο ή μεταπτυχιακό στο marketing
  • Εμπειρία 2-3 χρόνια στον τομέα του marketing
  • Εμπειρία χρήσης προγραμμάτων MS Office
  • Βασικές γνώσεις και αντίληψη των μέσων κοινωνικής δικτύωσης, Google ads, Google analytics

Αποστολή βιογραφικών στο evgeniou.f@gevorest.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”