AD 8 code

Γρηγόρης Χατζηγρηγορίου Λτδ: Θέση Εργασίας

Γρηγόρης Χατζηγρηγορίου Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Χειριστής/τρια Μηχανών Παραγωγής

Η εταιρία Γρηγόρης Χατζηγρηγορίου Λτδ., βιομηχανία καλλυντικών, βιοκτόνων, παραφαρμακευτικών προϊόντων ζητά να προσλάβει Χειριστή/τρια Μηχανών Παραγωγής.

Καθήκοντα και ευθύνες:

•Χειρισμός μηχανημάτων παραγωγής.

•Καθαρισμός μηχανημάτων και εξοπλισμού παραγωγής.

•Παραλαβή, μεταφορά, και ζύγισμα υλικών.

•Έλεγχος και διασφάλιση της ποιότητας προϊόντων κατά την παραγωγική διαδικασία.

•Αναφορά τυχόν προβλημάτων κατά την παραγωγική διαδικασία στον Υπεύθυνο Παραγωγής.

Προσόντα:

•Απόφοιτος Σχολής Μέσης Εκπαίδευσης ή Τεχνικής Σχολής.

•Καλή χρήση της Ελληνικής γλώσσας (προφορική και γραπτή γνώση).

•Εμπειρία στο χειρισμό ή στη συντήρηση μηχανών που έχει αποκτηθεί από εργασία στη βιομηχανία, θα θεωρείται επιπρόσθετο προσόν.

•Χρήση της Αγγλικής γλώσσας θα θεωρείται επιπρόσθετο προσόν.

•Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα.

Η εταιρεία παρέχει:

•Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας που συμπεριλαμβάνει 13ο μισθό

•Ταμείο Προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην πιο κάτω ηλεκτρονική διεύθυνση μέχρι τις 11/08/2021.

GREGORIS HADJIGREGORIOU LTD

17 Meteoron str.,

2032 Strovolos Industrial Zone.

P.O. Box 21334, 1506 Nicosia,

Nicosia, Cyprus.

Tel.: 22815777, 22423035

Fax: 22494763

E-mail: contact.us@hadjigregoriou.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”