AD 8 code

POP Life Supermarkets: Θέσεις Εργασίας

POP Life Supermarkets: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία και Λεμεσός

Η POP LIFE SUPERMARKETS ζητά Υπάλληλους Υπεραγοράς για τα καταστήματα της στην επαρχία Λευκωσία και Λεμεσό.

Καθήκοντα/Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ταμείο
  • Ανεφοδιασμός υπεραγοράς με προϊόντα
  • Ενημέρωση τιμών στο ράφι
  • Καθαρισμός των ραφιών και του καταστήματος
  • Συμμόρφωση με τις οδηγίες της Διεύθυνσης

Προσόντα:

  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Οργανωτικός χαρακτήρας και ικανότητα ομαδικής εργασίας
  • Γνώση αγγλικών
  • Γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή