AD 8 code

Ζητείται Αισθητικός

Clio Hadjiyianni Pharmacy Ltd: Ζητείται Αισθητικός – Λευκωσία

To Φαρμακείο Κλειώ Χατζηγιάννη στην Αγλαντζιά αναζητά Αισθητικό για πλήρη απασχόληση

Προσόντα

  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών.
  • Πτυχίο αισθητικής θα συν-εκτιμηθεί
  • Επικοινωνιακή ικανότητα κυρίως στα Ελληνικά.
  • Ευχάριστος, θετικός και ομαδικός χαρακτήρας
  • Καλή γνώση Αγγλικώ

Καθήκοντα

  • Ενημέρωση πελατών και προώθηση των προιόντων ομορφιάς που έχει το φαρμακείο
  • Περιποιήσεις/θεραπείες προσώπου ή και σώματος εντός των κατάλληλα διαμορφωμένων χώρων του φαρμακείου

Προσφέρεται μισθός και Bonus αναλόγως προσόντων.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο Info@cliopharmacy.com με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.