Monday , 21 May 2018
AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής

C.N.STsanos Ltd: Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής – Λεμεσός

Η εταιρεία C.N.STSANOS LTD, με κύρια δραστηριότητα τη διοίκηση ξενοδοχείων, οργανωμένων διαμερισμάτων και εστιατορίου, ζητά για μόνιμη πρόσληψη, υπάλληλο υποδοχής.

Καθήκοντα:

  • Καθημερινή προετοιμασία και προγραμματισμός αφίξεων και αναχωρήσεων.
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών του ξενοδοχείου.
  • Προσανατολισμός στην ικανοποίηση του πελάτη.
  • Όλες οι βάρδιες, συμπεριλαμβανομένης και νυχτερινής βάρδιας.

Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας. Γνώση Ρωσικών προαιρετικά.
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ.
  • Γνώση του προγράμματος THEOVA PMS SYSTEM θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Σοβαρότητα, υπευθυνότητα, πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.

Ωφελήματα

Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας, συνεχής εκπαίδευση, μισθός αναλόγως προσόντων

Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email: admin@tsanotel.com με τίτλο:”anergosjobs.com”

Τελευταία ημερομηνία υποβολής αιτήσεων 10 Μαΐου 2018

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας.