AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου/ Γραμματέας

Ν. Γαβριήλ & Υιοί Λτδ: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου/ Γραμματέας – Λευκωσία

Η Εταιρεία Ν. Γαβριήλ & Υιοί Λτδ ζητά να προσλάβει βοηθό λογιστηρίου / γραμματέα για πλήρη απασχόληση στη Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Ετοιμασία και αρχειοθέτηση επιστολογραφίας εταιρείας
  • Διευθέτηση συναντήσεων
  • Καταχώρηση τιμολογίων

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Δίπλωμα στις γραμματειακές σπουδές
  • Γνώση λογιστικής επιπέδου Intermediate ή Higher
  • Γνώση του μηχανογραφημένου λογιστικού προγραμμάτος E-Soft θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Στον επιτυχή υποψήφιο/α θα προσφερθεί ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.
  • Προοπτικές καριέρας
  • Ευχάριστο περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email: info@gavrielcon.com  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”