AD 8 code

Ζητείται Λογιστικός Λειτουργός

MMEC AUDIT SOLUTIONS LTD: Ζητείται Λογιστικός Λειτουργός – Λευκωσία

Καθήκοντα

Καταχώρηση και διεκπεραίωση λογιστικών πράξεων και εργασιών λογιστηρίου

Τήρηση και συμφιλίωση τραπεζικών λογαριασμών και πιστωτών

Ετοιμασία μισθολογίου και πληρωμή κοινωνικών ασφαλίσεων

Ετοιμασία και υποβολή δηλώσεων ΦΠΑ

Απαιτούμενα προσόντα

Πιστοποιητικό επιτυχίας στις εξετάσεις Λογιστικής Ανωτέρου Επιπέδου (ΗΙGHER) ή Δίπλωμα  Λογιστικής C.A.T ( Certified Accounting Technician ) ή άλλο ισότιμο προσόν

Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

Γνώσεις χρήσης Η/Υ και προγραμμάτων (Microsoft office)

Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία, αξιοπιστία και ευθυκρισία

Ικανότητα για σύναψη και διατήρηση καλών σχέσεων

Email: info@mmec.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 8:32pm on Thursday March 14th, 2024