AD 8 code

Stelmeco Ltd: Θέση Εργασίας

Stelmeco Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Υπεύθυνος Αποθήκης Εργοστασίου

Η εταιρεία Stelmeco Ltd, μέλος του ομίλου εταιρειών Επιφανίου, ζητά να προσλάβει άτομο δραστήριο, έμπειρο και τεχνικά καταρτισμένο για τη θέση του Υπεύθυνου Αποθήκης με έδρα τη Λεμεσό.

Κύρια Καθήκοντα

  • Υπεύθυνος για την εύρυθμη λειτουργία της αποθήκης και της παραγωγής.
  • Οργάνωση και συντονισμός των παραγγελιών και παραδόσεων στους πελάτες.
  • Καθοδήγηση και αξιοποίηση του εργατικού δυναμικού για τη σωστή εκτέλεση εργασιών.
  • Διευθέτηση προληπτικής συντήρησης του εξοπλισμού του εργοστασίου.
  • Υπεύθυνος για θέματα Ασφάλειας και Υγείας.

Κύρια Προσόντα

  • Τουλάχιστον δύο χρόνια σχετικής επαγγελματικής εμπειρίας.
  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας.
  • Εξαιρετικές γνώσεις προγραμμάτων Η/Υ.

Απολαβές

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέχρι τις 22 Φεβρουαρίου 2021  δηλώνοντας τη θέση στο hr@epiphaniou.com ή φαξ: 22431534. Παρακαλώ διαβάστε τη Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Εργαζομένων προτού αποστείλετε την αίτηση σας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Σημείωση

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.