Sunday , 27 May 2018
AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας/ Receptionist

Aelia Wellness Retreat – Boutique Hotel: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

RECEPTIONIST/SECRETARY

We are seeking to recruit a Receptionist/ Secretary for our new AELIA WELLNESS RETREAT- Boutique Hotel for annual permanent employment.

Requirements:
  • Previous customer service experience
  • Excellent interpersonal and communication skills
  • Commitment to delivering a high level of customer service
  • Ability to work under pressure
  • Knowledge in data
  • Positive Attitude
  • English and Greek
Responsibilities:
  • Reception – Customer Service
  • Computer use
  • Email handling
Please send your CV at vkontopirghos@aeliawellness.com.cy or call us at 22015590.
Ζητείται Receptionist/Secretary για το καινούριο μας κέντρο ευεξίας – Aelia Wellness Retreat για πλήρη χρονιαία απασχόληση.

Προσόντα:
  • Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση
  • Άριστες διαπροσωπικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Θετική στάση
  • Αγγλικά και Ελληνικά
Καθήκοντα:
  • Υποδοχή πελατών – Εξυπηρετηση πελατών
  • Να απαντά σε διάφορες ερωτήσεις των πελατών
  • Χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Χειρισμός email
Οι ενδιαφερόμενοι στείλτε το βιογραφικό σας στο vkontopirghos@aeliawellness.com.cy ή καλέστε μας στο 22015590.