Friday , 20 July 2018
AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας / Δακτυλογράφος

Andys Telemachou Appraisal LLC Chartered Surveyors: Ζητείται Γραμματέας / Δακτυλογράφος – Λευκωσία

Η εταιρεία ANDYS TELEMACHOU APPRAISAL LLC CHARTERED SURVEYORS η οποία ασχολείται με εκτιμήσεις ακινήτων δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Γραμματέα / Δακτυλογράφου που θα στελεχώσει το υφιστάμενο προσωπικό στα γραφεία μας στην Λεωφόρο Κυριάκου Μάτση στην Λευκωσία.

Απαραίτητα  προσόντα:

  • Γραμματειακές γνώσεις και διαχείριση γραφείου
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ (word, excel)
  • Δακτυλογραφία

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση γραφείου
  • Προετοιμασία και δακτυλογράφηση εκθέσεων εκτιμήσεων
  • Αρχειοθέτηση
  • Ετοιμασία τιμολογίων
  • Τηλεφωνικό σύστημα

Ωφελήματα:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Πενθήμερη εργασία
  • Κοινωνικές ασφαλίσεις

ΩΡΑΡΙΟ

8:30πμ-1:30μμ, 2:30μμ-5:30μμ

Οι αιτήσεις να σταλούν στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο teleandy@spidernet.com.cy με τίτλο:”anergosjobs.com”