Monday , 16 July 2018
AD 8 code

Ζητείται Recruiting Administrator – Personal Assistant

Ζητείται Recruiting Administrator – Personal Assistant – Λευκωσία

Recruiting Administrator – Personal Assistant

Η επιτυχής πορεία και η αναγνώριση μας, παρέχοντας λύσεις καθώς και μετρήσιμα αποτελέσματα σε θέματα Μάρκετινγκ και Πωλήσεων, αύξησε τους πελάτες μας και παράλληλα δημιούργησε επιπλέον ανάγκες επέκτασης. Για αυτόν το λόγο ζητάμε άτομο για άμεση εργοδότηση στο γραφείο της Λευκωσίας.

Αρμοδιότητες :

  • Recruiting νέων ατόμων
  • Αξιολόγηση υποψηφιών
  • Υποδοχή
  • Οργάνωση γραφείου

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου :

  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευγενική και δυναμική φυσιογνωμία
  • Ικανότητα εξαιρετικής συνεργασίας και αποδοτικότητας,κάτω απο πίεση, στους στόχους που αναθέτει η εταιρεία
  • Οργανωτικές ικανότητες. Αντίληψη της χρησιμότητας δημιουργίας λίστας προτεραιοτήτων σε καθημερινή/εβδομαδιαία/μηνιαία βάση
  • Εξαιρετική γνώση ελληνικής γλώσσας και βασική γνώση της αγγλικής
  • Πτυχίο Marketing/Διαφήμισης/Δημοσίων Σχέσεων (εκτιμάται θετικά, αλλά δεν απαιτείται)
  • Άμεση διαθεσιμότητα, χωρίς άλλες επαγγελματικές υποχρεώσεις

Προσφέρουμε :

  • Βασικό μισθό και bonus επίτευξης στόχων
  • Εκπαίδευση,καθοδήγηση και υποστήριξη από έμπειρα στελέχη
  • Συμμετοχή σε σεμινάρια και εκπαιδευτικά ταξίδια
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε ανώτερα τμήματα

Η ομάδα μας μεγαλώνει συνεχώς, το ίδιο και οι στόχοι μας! Εάν πληροίς τα κριτήρια, στείλε μας την αίτηση σου και γίνε και εσύ μέλος μιας νεανικής και με διεθνείς προσανατολισμούς ομάδας.

Αποστολή βιογραφικών σημειωμάτων : recruiting@pba.gr  , με θέμα :  admin